Meda me gruan e kanë dërguar djalin në shkollë, por çka po ndodh me Lulen

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij Lulja janë dy emra shumë të njohur për publikun.
Ata janë të martuar tash e disa vite dhe kanë katër fëmijë.

Krahas angazhimeve të shumta, ata janë shumë aktivë edhe në rrjete sociale.
Së fundi, ata kanë publikuar një foto të përbashkët ku shihet se e kanë dërguar djalin në shkollë.

Mirëpo, ajo që mori vëmendjen është Lulja e cila shfaqet shumë e lodhur në këtë foto./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *