Motra e Labit mahnit me zërin e saj, këndon bashkë me vëllanë (Video)

Në familjen Tahiri nuk është vetëm Labi që ka zë të mahnitshëm.
Po aq bukur këndon edhe motra e tij e madhe Saranda, me të cilën dikur Labi këndonte bashkë e që thotë se ajo ishte edhe më e njohur se vetë ai, shkruan lajmi.net

Ajo sot jeton në Frankfurt të Gjermanisë e në një vizitë që Labi i ka bërë janë ulur pranë njëri-tjetrit dhe ia kanë thënë këngës për t’i kujtuar momentet e këndshme para e 20 viteve kur kanë kënduar bashkë.

Vetë Labi ka hyrë drejtpërdrejt në faqen e tij në Faebook për t’i mbajtur më afër vetes edhe për t’i argëtuar fansat e tij të shumtë./lajmi.net
Më poshtë shihni pamjet në Video:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *