Pasi i imituan të qeshurën, Agron Llakaj i “pervishet” vëllezërve Veshaj dhe Florjan Binajt: Kështu si bëni ju ne dite

Tre aktorët e humurit, Florjan Binaj, Donald Veshaj dhe Romeo Veshaj duhet të përb.allen me Agron Llakajn, pasi e imituan në emision. Në një nga episodet e emisionit 3shat, tre aktorët e humorit imituan të qeshurën e Agron Llakajt.

Teksa u munduan ta bënin sa më të ngjashme, duket s’e nuk e kanë bërë si duhet, pasi Agron Llakajt nuk i ka pëlqyer shumë.

Me një status në rrjete sociale, aktori i humorit Llakaj, shkruan: “Ore çuna! Po mundohuni sinkron se kështu si e bëni ju,duket sikur unë leh e jo sikur qesh?!”

Me sa duket reagimi i Agron Llakajt nuk është dhe aq serioz, dhe ka nota humori brenda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *