Rita publikon videon e këndshme duke biseduar në shqip me një fëmijë

Rita Ora ka postuar një video, ku shfaqet duke folur shqip me një fëmijë.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një video të këndshme, në të cilën bashkëbisedon me një fëmijë

Videoja ishte realizuar gjatë qëndrimit të Ritës në Kosovë, e cila mbajti koncert më 17 shkurt 2018.

Teksa po qëndronte në hotel, këngëtarja dhe vogëlushi po shikonin nga dritarja qytetarët që kishin ardhur për ta dëgjuar ‘live’ atë.

Rita Ora fliste shqip me djaloshin, i cili e pyeste se çfarë po presin gjithë ajo turmë e njerëzve jashtë.

“Gjithmonë duke përfaqësuar shqiptarët”, ka shkruar ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *