Era Istrefi sjell duetin me burrin e Cardi B

Yelloë Claw , Offset dhe Era janë bërë bashkë për këngën e radhës.
Ditë më parë Era Istrefi kishte njoftuar fansat e saj se shumë shpejt do vjen me një tjetër bashkëpunim ndërkombëtar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja nga Prishtina së bashku me Yelloë Claw dhe bashkëshortin e Cardi B kanë publikuar këngën e re që titullohet ‘Lets get married’ dhe është punuar edhe me videoklip.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Yelow Claw në Youtube dhe brenda pak orëve ka arritur mijëra klikime. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *