Blero dhe Afrona e ‘kallin’ me valle në dasmën e tyre, shikoni çiftin

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e dashura e tij Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë të madhe e që po cilësohet si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

E në dasmën e tyre përveç këngëve romantike ata kanë vallëzuar edhe me këngë popullore.

Në një video të publikuar shihen çifti duke vallëzuar me këngën ‘Gjerdanin e dashurisë’ të Remzie dhe Nexhat Osmanit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *