Divorci 3 vite pas martesës, për tradhëtinë me ish deputetin, flet Rudina Dembacaj

Pas lajmeve per divorcin, vjen edhe reagimi i aktores se njohur të humorit, Rudina Dembacaj.
Mediat raportuan sot se është ndarë nga bashkëshorti për shkak të tradhtisë në çift.

Burime pranë çiftit pohuan se aktorja i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me Aleksin, ndërsa vetë Rudina Dembacaj ka reaguar menjëherë pas lajmit.

Portale të ndryshme kanë raportuar se pas lajmit lidhur me trahëtinë e saj dhe divorcit nga bashkëshorti, kanë kontaktuar me aktoren. Ajo ka thënë se do të flasë publikisht në momentin e duhur, duke mos mohuar asgjë në lidhje me lajmin e ndarjes me bashkëshortin e saj, Aleksin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *