Nusja e Medës si bukuroshe në dasmë, kështu e ‘kall’ atmosferën duke hedhur vallen

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.
Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.
Sot ajo ka publikuar një foto nga një dasmë, ku shihet duke vallëzuar.
Në këtë foto, Lulja po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *