I këndoi në dasmë, por shikoni deklaratën e Bleros për Shkurte Gashin vitin e kaluar

Ishte pikërisht viti 2018 kur Blero habiti të gjithë me deklaratën për Shkurte Gashin, shkruan GazetaBlic.Këngëtari tha se aty ku Shkurta është sot është falë këngês së realizuar me të.“Shkurte Gashi ka bërë një punë të mirë.

Ka ditur ta menaxhojë karrierën e saj, por nuk e di nëse nuk do ta merrja në këngën “5”, nuk e di nëse do ishte këtu ku është sot. Pavarësisht talentit, edhe ajo e kish talentin si të Dafinës”, ishin fjalët e Bleros për Shkurte Gashin.

Por, duket se dyshja tashmë kanë lënë anash mosmarreveshjet.Duke qenë se sonte Blero dhe Afrona po martohen, pjesë e dasmës është dhe Shkurte Gashi e cila do argetojë të ftuarit./GazetaBlic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *