‘Jagizi’ në serial të ri, ka pranë vetës aktoren më të bukur turke

Çaglar Ertugrul është aktori shumë i njohur dhe i pëlqyer turk e që suksesin e tij e vazhdoi edhe jashtë kufijve turk.
Në publikun shqiptar ai u bë i njohur dhe tejet i pëlqyerme rolin e tij të ‘Jagizit’ në serialin turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ai nuk u ndal me këtë serial sepse menjëherë ka filluar xhirimet e një serili të ri.
E kësaj radhe ai luan rolin kryesor dhe pranë vetës ka aktoren turke, Meriç Aral./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *