Menjëherë pas kurorëzimit, Blero bën deklaratën e parë si i martuar

Blero dhe Afrona kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë, shkruan GazetaBlic.Çifti kanë organizuar gjithçka tek Rana e Hedhun në Shengjin.E vetëm pak orë pasi i thanë PO njëri-tjetrit, Blero ka bërë dhe postimin e parë në Instagram.

“Jam burri më me fat”, ka shkruar Blero.

View this post on Instagram

the most luckiest man alive #tildeathdouspart

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *