Një ditë pas dasmës, do të befasoheni çka po bën Afrona

Dje, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti ka organizuar një dasmë tejet madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Nga videot ë publikuara shohim se çifti e ka shijuar në maksimum damën.

E sot, Afrona ndonëse e lodhur nuk po ndalet me postime nga dasma në profilin e saj ën Instagram./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *