Pse po qanë Tara vajza e Bleros në dasmën e babait

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.
Një nga protagonistet kryesore në dasmën e Bleros dhe Afrones, është voglushja Tara, e bija e këngëtarit nga martesa e tij e parë.

Tara, po shkëlqen në ceremoninë e marteses që po mbahet në “Princë Adriatik” në Shëngjin.
Siç kuptojmë, Tara Muharremi ka veshur një fustan të dizajnuar nga stilistja e modës Festina Murturi.

Ata kanë zgjedhur një vend bregdetar për këtë ditë.
E ajo që po merr vëmendjen e të gjithëve është padyshim Afrona që është bërë nusja më e bukur që keni parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *