Të emocionuar, babai i Bleros dhe Afronës mbajnë fjalim në ditën e dasmës

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e dashura e tij Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë të madhe e që po cilësohet si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

E kjo ditë, emocionuese duket të jetë edhe për familjarët e tyre.

Sidomos për baballarët të cilët edhe kanë mbajtur një fjalim para të ftuarve./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *