Babai i saj u martua, Tara ia plas ‘vajit’ në mes të dasmës

Mbrëmë u martuan Afrona Dika e Blero Muharremi.

Një nga protagonistet kryesore në dasmën e Bleros dhe Afrones, është voglushja Tara, e bija e këngëtarit nga martesa e tij e parë.

Tara, po shkëlqen në ceremoninë e marteses që po mbahet në “Princë Adriatik” në Shëngjin.

Siç kuptojmë, Tara Muharremi ka veshur një fustan të dizajnuar nga stilistja e modës Festina Murturi.

Ata kanë zgjedhur një vend bregdetar për këtë ditë.

E ajo që po merr vëmendjen e të gjithëve është padyshim Afrona që është bërë nusja më e bukur që keni parë.

Tara në foton në dasmën e babait duket shumë e emocionuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *