Leonora si zonjë, kështu mori vëmendjen në dasmën e Afronës dhe Bleros

Ditë më parë u mbajt një dasëm e madhe.

Në listën e mysafirëve të famshëm në dasmën e Blero Muharremit dhe Afrona Dikës, nuk ka munguar edhe Leonora Jakupi.

Çifti i popullarizuar i skenës shqiptare të shtunën mbrëma e kanë kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre disavjeçare.

Ndërsa në dasmë kishin ftuar edhe shumë emra të njohur, miq e kolegë, të cilët kanë shpërndarë në rrjetet sociale disa imazhe nga ceremonia martesore.

Leonora ishte në mesin e tyre, ndërsa në Instagram janë publikuar disa fotografi dhe video që vënë në pah dukjen e këngëtares.

Ndër të tjerët, ajo është shoqëruar me Fjolla Morinën dhe Kaci Lleshin, me të cilët kanë realizuar edhe fotografi të përbashkëta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *