Njihuni me vilen super luksoze te Besit ne Gjirin e Lalezit

Bes Kallaku ka qenë pjesë e emisionit “E diela shqiptare”.
Aktori i njohur i humorit ishte protagonist në rubrikën “Për drekë me mua”, ku personazhet VIP, gatuajnë për njëri-tjetrin, në shtëpitë e tyre.

Aktori i humorit kishte zgjedhur të ftonte miqtë e tij VIP, Erion Isai, Arjola Shehu dhe dietologia Blerina Bombaj, në shtëpinë që ai dhe Xhensila kanë në një kompleks turistik në Gjirin e Lalëzit.

Një vilë dykatëshe, e rrethuar nga një oborr ku mbizotëron gjelbërimi dhe me një verandë ku ishte vendosur tavolina e ngrënies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *