Publikohen pamje luksoze brenda shtëpisë së Capital T

Capital T është një ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar, këngët e tij janë kthyer në hite dhe kanë thyer rekord klikimesh e që dëgjohen ngado.
Shumë i ndjekur jo vetëm në rrjete sociale, por dhe në llogarinë në Youtube, reperi ka publikuar së fundmi një video mjaft ndryshe nga ç’ishim mësuar të shihnim në profilin e tij.

Ai ka vendosur të bëjë një vlog, duke rrëfyer me vidoe ccdo moment të jetës së tij.

Në videon e parë Capital T përgatit mëngjesin, duke na treguar kështu pamje nga kuzhina moderne ku mbizotëron ngjyra bardhe e gri, si dhe disa ambjente të tjera të shtëpisë super luksoze të cilat mund ti shihni në videon e mëposhtme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *