Sabri Fejzullahu këndon për Bleron dhe Afronën, shikoni reagimin e çiftit

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e dashura e tij Afrona sot i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë të madhe e që po cilësohet si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

E i ftuar në këtë dasmë ishte edhe këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu.

Ai nuk la pa kënduar këngë për çiftin, e Blero dhe Afrona vallëzuan në tingujt e këngës së Sabriut./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *