A është kjo shtëpi moderne e Vjollca Haxhiut? [Foto]

Duket se Vjollca Haxhiu e ka një shtëpi moderne.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Vjollca Haxhiu, nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram e ka treguar një kënd të shtëpisë së saj moderne, shkruan lajmi.net.

Se kjo është shtëpia e saj na e la përshtypjen pas postimit të bërë të cilit i ka vendosur edhe disa figura.

Duke qenë se punën me muzikë e ka nisur herët, Vjollca sigurisht se ka arritur edhe përfitime nga muzika.

Ajo vazhdon të jetë e dashur për publikun dhe jeta e saj private është në interes të tyre./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *