E mendoni të moshuar ‘Kerimen’, nuk do t’iu besoni syve si duket në realitet

‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ po vazhdon të jetë një ndër serialet më të pëlqyer dhe më të njohur si në Turqi ashtu edhe më gjerë.
E roli i ‘Kerimes’ që e luan aktorja e njohur Türkan Kılıç është një prej personazheve kryesore, përcjell ORAinfo.

Ky rol e bëri shumë të njohur aktoren edhe në publikun shqiptar.
Ndonëse në serial duket më e moshuar, ‘Kerimja’ në realitet duket shumë në formë dhe si një vajzë e re./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *