E veshur me të zeza, kështu ka dal për kafe Zejnep

Seriali Kara Sevda, bëri bujë të madhe në vendin tonë.
Aktorja e njohur, Hazal Filiz Küçükköse me rolet e saj arriti të bëjë famë edhe përtej kufijve të Turqisë. Në Kosovë e njohur u bë me rolin e saj si “Zejnepja” te seriali “Kara Sevda” dhe si “Lejla” te seriali “Më fal”.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku edhe publikon imazhe të ndyrshme që i lë pa fjalë ndjekësit e saj. Aktorja nga ndjekësit e saj, gjithmonë komentohet për thjeshtësin që e ka. Në fotografinë e fundit që e ka postuar në rrjetin social Instagram, “Zejnepja” duket mjaft e bukur dhe tërheqëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *