I patë të gjithë, por jo edhe Andrra Destanin në dasmën e Bleros dhe Afronës

Dy ditë më parë, Afrona dhe Blero kurorëzuan lidhjen e tyre të dashurisë me martesë, shkruan GazetaBlic.Çifti organizuan gjithçka me një ceremoni buzë detit, tek Rana e Hedhun në Shëngjin.

Ishin të shumtë të ftuarit nga estrada shqiptare, e në mesin e tyre edhe këngëtari Sinan Hoxha me bashkëshorten e tij, ANdrrën.

Në Instagram, tani Andrra ka publikuar një fotografi me Labinot Gashin të cilin e quan dhe vëlla.Destani shfaqet e mrekullueshme në paraqitjen e saj, ndërsa është përkujdesur në detaj për paraqitjen e saj./GazetaBlic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *