E Iidhur me këngëtarin britanik, Era Istrefi bën deklaratën e PAPRlTUR mbi marrëdhënien me të

Era Istrefi është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila ka arritur një famë ndërkombëtare që pas bashkëpunimeve të saj të suksesshme.
Era prej disa kohësh është përfolur se është në një Iidhje me këngëtarin britanik Julian Perreta. Dyshja janë parë shumë herë bashkë dhe nuk kanë munguar deklaratat mbi njëri-tjetrin.

Madje, disa javë më parë Juliani publikoi një foto të Erës në Instagram dhe përbri saj shkroi “Mbretëresha ime”, duke nënkuptuar se ishin lidhur. Mirëpo, deklarata e fundit e Erës për këngëtarin ka bërë lëmsh fansat.

Ajo ka hedhur një foto të Julianit teksa performon dhe përbri saj ka shkruar “Go bestie”, duke konf.uzuar njerëzit mbi raportin e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *