Ermali bëhet baba për herë të katërt, zbulon gjinin dhe emrin e foshnjës

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë do ditë e më të komentuar në publik, shkruan ORAinfo.

Ata sonte janë bërë prindër për herë të katërt.

Ana është emri i vajzës së sapolindur të Ermalit e Arianës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *