Ja sa vite diferencë kanë Learta me Kushtrimin

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj.
Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasmë që përmendet ende në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale ku bënë postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.
Sot, Learta ka hapur një pyetësor në Instastory, e në pyetjen se sa vite diferencë kanë ajo dhe Kushtrimi, Learta ka treguar për herë të parë se ata kanë vetëm 5 vite diferencë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *