Jo ‘Matin’, do të befasoheni me çfarë emri të ‘çuditshëm’ e thërret Learta djalin e saj

Learta Jakupi është emri i nuses së djalit të këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.
Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin.
Learta është shumë aktive në rrjete sociale, ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.
Se fundi ajo ju ka përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të saj e njëra.
Ndër pyetjet ishte se cili është emri përkëdhelës me të cilin e thërret Matinin? E Learta ka treguar se e quan ‘Dundi’. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *