Martohet Kaderi, fustani i saj i nusërisë merr vëmendje (Foto)

Serialet turke kanë marrë hov të madh tek ne.

Ceren Yalazoğlu është njëra ndër aktoret e serialit turk “Më fal” e cila në rolin e saj si “Kader” njihet si një vajzë që nuk është e kënaqur me jetën e saj provinciale.

24 vjeçarja luan rolin e vajzës së vogël e cila në serial nuk i ka punët mirë me dashurinë apo më mirë të themi dashurohet në njerëz të gabuar.

Por, në jetën e saj të përditshme ajo është e martuar dhe duket shumë e lumtur, shkruan rtv21.tv.

Kujtojmë se aktorja është mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar fotografi të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *