Një grua kaq e zonja si Kaltrina, ja çfarë ka gatuar për burrin dhe vajzën

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar.
Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.
E sot, Kaltrina ka postuar një foto në Instastory ku shihet se ka nisur ditën në kuzhinë duke gatuar ëmbëlsira të vogla për familjen e saj. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *