Ylli botëror ia thotë haptas Era Istrefit: Do divorcohem për ty[Foto]

Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Në një imazh që ka postuar së fundi në Instagram, këngëtarja u shfaq tejet atraktive dhe pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

“Ndaju nga e dashura, jam mërzitur”, ka qenë mbishkrimi që Era ia ka lënë fotos.

Nuk ka munguar komenti i DJ me famë botërore, Diplo, i cili e ‘ngacmoi’ duke i shkruar “Duhet të ndalosh së përdoruri pipëza plastike”, ndërsa Era ia ktheu “Çfarë të keqe kanë pipëzat plastike? Nuk ma prishin buzëkuqin”.

Diplo ia kthen sërish dhe i shkruan “Do të jap divorcin për ty”. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *