E lumtur për shtatzëninë, por Bes Kallaku ka një koment që do q.eshni me lot për Fatma Methasanin (FOTO)

Lajmi i pritjes së ëmbël solli dhe shumë urime në rrjete sociale. Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani do të bëhen prindër për herë të parë. Mes shumë personazhesh të ndryshëm të shoëbiz-it, Bes Kallaku zgjodhi urimin tipik.

Aktori i homorit nuk heq dot dorë nga humori i tij edhe në raste kur nuk duhet.

“Urime, ma mer menja keni qenë duke gatuar çorb kur ndodhi,”- shkruan Bes Kallaku në postimin e Fatma Methasanit.

Komenti ep.ik ka sjellë të qeshura mes ndjekësve dhe vetë moderatores së IN TV, që së shpejti do të sjellë në jetën fëmijën e saj të parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *