Luana Vjollca largon FIFI-n nga emisioni? Ja çfarë thotë këngëtarja

Për pak ditë nis emisioni i Luana Vjollcës, por me një ndryshim të rëndësishëm, pa Fifin.Është vetë këngëtarja ajo që ka njoftuar se nuk do të jetë më pjesë e emisionit të Luanës dhe ka treguar se arsyeja është vetë moderatorja.‘Ej nanusha , pas gjithe kerkesave dhe pyetjeve qe mkeni bo , kete sezone nuk do jem pjese “ shiko kush LUAN “ .

Arsyeja eshte @luanavjollca FALEMINDERIT !!!’, shkruan ajo krahas fotos së postuar me Luanën dhe Flori Mumajesin.
Nuk dihet nëse këngëtarja e ka me shaka apo ka pasur vërtetë një debat mes tyre dhe Luana është detyruar ta largojë Fifin nga emisioni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *