Nuse si Eni Koçi, detyron me zor Gencin të marr pjesë në klipin e ri (FOTO )

Eni Koçi e ka gjetur modelin perfekt për klipin e saj të ri.

Bëhet fjalë për partnerin e saj Genc Prelvukaj i cili do të jetë pjesë e videoklipit.

Këtë gjë e bëri të ditur vetë Genci përmes një postimi në Instagram, ku edhe shkëputi një fotografi nga skenat e xhirimeve.

Ai zbulon se titulli i këngës së re do të jetë “Sekreti” dhe se do të vijë shumë shpejt:

“Kur të merr @enikociiii në xhirim të videospotit të saj të ri me zor 😡😡 Sidoqoftë jom nifare piktori edhe unë 😂 Btw Me u rrite në një shtëpi me Musa Prelvukaj dhe @zake_prelvukaj, të dy piktorë me profesion, e mos marr dicka prej tyre nuk bon”. P.S. Eni Koci – Sekreti. Së shpejti”, ka shkruar ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *