Zbulohet shuma marramendëse që fitoi Meleku për serialin e ri

Aktoren turke Beren Gokyildiz tanimë nuk do ta njohim me emrin “Melek”, por me emrin “Ojky” sepse sot në TV Klan filloi seriali më i ri “Bija ime” ku ajo është protagoniste kryesore.Ajo luan rolin e një vajze 8-vjeçare shumë të zgjuar që përpiqet të fitojë dashurinë e të atit i cili e ka braktisur.

Edhe pse shumë e vogël, Beren Gokyildiz është një nga aktoret më të paguara dhe për këtë serial ka fituar 25 mijë lira në muaj.
Ndërsa në serialin “Nënë” bëhet e ditur se aktorja fitonte më pak, sepse sapo kishte filluar të njihej. Asokohe ajo paguhej 20 mijë lira në muaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *