Këngëtarja shqiptare e thotë hapur: Do ta kaloja një natë me Robert Berishën

Këngëtarja nga Shqipëria, Jeta Faqolli së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Mirage” ku në rubrikën “Kë zgjedh”, ajo ishte e detyruar të bënte zgjedhjen e të preferuarve të saj, shkruan GazetaBlic.

Në pyetjen se me kë do dëshironte të kalonte një natë, mes Robert Berishës dhe futbollistit Lorik Cana, këngëtarja nuk hezitoi aspak të përgjigjej.Faqolli pamëdyshje zgjodhi këngëtarin Robert Berisha.

“Ëëë, po tani…Nora le t’më fali sepse tani Roberti është beqar, dhe atë po zgjedh”, u shpreh Jeta Faqolli./GazetaBlic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *