Kështu e “KALLË” dasmën Leonora Jakupi

Ajo është njëra nga këngëtaret që ka shumë vite në skenë.

Leonora Jakupi dhe Sinan Hoxha së fundmi ishin të ftuar në një aheng familjar ku ‘kallën’ atmosferën me vallëzimin që bënë, shkruan lajmi.net.

Një video që po qarkullon në Internet, Leonora shihet duke vallëzuar në një dasmë dhe bashkë me Sinan Hoxhën kishin hipur mbi një tupan.

Përveç vallëzimit, vëmendje tërhoqi edhe pamja e jashtme të dy këngëtarët dukeshin shumë bukur në veshjen që kishin zgjedhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *