Lorik Cana publikon fotografi përkrah nënës

Kapiteni legjendar i kombëtares së Shqipërisë në futboll, Lorik Cana së fundi po qëndron në vendlindje.

Ish-futbollisti ka ndarë një fotografi përkrah nënës së tij përmes të cilës ka treguar se ndodhet në Prishtinë.

“Nanaaa”, ka shkruar Loriku në mbishkrimin e imazhit derisa nënë e bir dukeshin për mrekulli.

Ndryshe, pas përfundimit të karrierës Cana është vendosur në Tiranë së bashku me bashkëshorten e tij, Monika dhe djalin e tyre.

Kujtojmë që Loriku dhe Monika janë në pritje të fëmijës së dytë./Indeksonline/

View this post on Instagram

Nanaaaaaaa❤️

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *