Një ditë pas lindjes, Ariana Fejzullahu poston foton e parë me të bijën

Ariana Fejzullahu ka postuar foton e parë pasi solli në jetë Anën.

Ariana dhe Ermali janë bërë sërish prindër të një vajze.

Vetë Ermali ka lajmëruar me anë të një postimi, se Ana ka ardhë në jetë, duke postuar një foto të të gjithë fëmijëve të tyre.

E pas Ermalit, edhe Ariana ka bërë postimin e parë.

Ajo shihet pranë vajzës, në dhomën e spitalit ku ka bërë lindjen, duke falënderuar spitalin dhe duke lajmëruar se ka ardhë në jetë edhe një ‘dritë e syve të saj’, duke iu referuar Anës.

Tani çifti janë prindër të katër fëmijëve, tri vajza dhe një djalë./Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *