Afrona nuk po mësohet me jetën si nuse, do t’ju befasojë me veprimin

Para pak ditëve, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë bërë një dasmë tejet madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

Është padyshim Afrona që mori gjithë vëmendjen me thjeshtësinë e saj.

E pas dasmës duket se Afrona nuk po mund të mësohet me jetën si e martuar dhe akoma po gjen kohë për shoqërinë e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *