E vërteta e divorcit, bashkëshorti refuzon ndarjen. Pas lajmeve në media reagon burri i Rudina Dembacajt

Aktorja e njohur shqiptare, Rudina Dembacaj është vënë në qëndër të shkrimeve ne mediat rozë, pas lajmit per ndarjen e saj me bashkeshortin pas 3 vitesh martese, nga e cila kane edhe nje vajze.

Por sot mediat kane shkuar edhe me tej e kane shkruar se bashkëshorti i saj Aleksandër Varfaj refuzon ndarjen.
Aleksi ka postuar në instastoryn e tij lajmin që mesa duket e ka habitur e më pas e ka bërë për të qeshur.

Në titull shkruhej që bashkëshorti i saj refuzon ndarjen.
Aleksi sipër fotos së lajmit ka vendosur një emoji me fytyrë të habitur dhe një tjetër që qesh me lot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *