Fifi vjen papritur në ‘Shiko kush luan’ dhe nxjerr zbuluar Luanën

Mbrëmjen e sotme ka nisur sezoni i tretë i “Shiko kush luan” dhe në vend të Fifit u shfaq këngëtarja e mirënjohur Era Rusi. Ndërkohë pak ditë më parë Fifi deklaroi se nuk do të jetë më pjesë e “Shiko kush luan” dhe tregoi se Luana e ka hequr nga puna.

Mbrëmjen e sotme Fifi është shfaqur surprizë në mes të programit dhe deklaroi se arsyeja pse nuk mund të këndojë sot është për shkak të një incidenti dhe tregoi mjekrën me leukoplast.
Fifi u bë pjesë e një loje me Lumi B dhe gjatë saj, ajo e nxori zbuluar Luanën pasi statusi i saj për largimin ka qenë pjesë e lojës.

Fifi do vazhdojë të këndojë në “Shiko kush luan”, por në puntatat në vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *