Këngëtarja shqiptare zgjedh Robertin për të kaluar një natë: Më fal Nora

Këngëtarja shqiptare: Më fal Nora, zgjedh Robertin për të kaluar një natë.

Ajo u pyet se kë zgjedh për një natë mes Robert Berishës dhe Lorik Canës, me këtë rast befasoi me përgjigjen.

Jeta Faqolli ishte e ftuar mbrëmë (e premte) në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të shoubizit, të cilët i kishte përballë.

Në një prej tyre, ajo u pyet se kë zgjedh për një natë mes Robert Berishës dhe Lorik Canës, e me këtë rast befasoi me përgjigjen.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 5:30 mund ta kuptoni përgjigjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *