Afrona shfaqet nga aeroporti, befason me pamjen e saj

Ata ditë më parë bënë një dasëm të madhe.

Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Blero Muharremit, ka publikuar një fotografi përmes së cilës tregon se ndodhet në aeroport. Ajo ka bërë të ditur se po udhëton larg Bleros, shkruan rtv21.tv

“Më mungon që tani…Blero Muharremi”, ka shkruar Afrona krahas fotografisë së publikuar në InstaStory.

Ndryshe, më 21 shtator u mbajt dasma e Bleros dhe Afronës në Shëngjin. Dasma e tyre mblodhi familjarë, miq të çiftit si dhe personalitete të shumta nga të gjitha fushat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *