E tha vetë: Luana martohet me Krenarin, ja kur do mbahet dasma

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj do i japin fund beqarisë shumë shpejt. Mbrëmjen e sotme në puntatën e parë të “Shiko kush luan”, Luana deklaroi se do martohet.
Gjatë një loje, Ami tregoi se Luanën nuk e ka ftuar në dasmën me Ermalin, por nëse bëjnë një festë për përvjetorin e martesës do e ftojë. Këtu Luana ndërhyri dhe tha padashje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *