Kjo është shtëpia luksoze e Gyjste Vulajt

Gjyste Vula ka ndarë disa imazhe nga ambientet e shtëpisë.Ndonëse jo më me muzikë Gjyste Vulaj është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku sapo ndau disa imazhe të shtëpisë, shkruan lajmi.net.Ajo në postimin e fundit zbuloi disa kënde nga shtëpia e saj në Ulqin dhe me këto imazhe ju uron një ditë të këndshme.

Familja posedon një shtëpi në një prej zonave më të bukura të asaj hapësire, tek Ada Bojana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *