Kush është mashkulli që po e mban për dore Luana Vjollcën

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Mbrëmë ajo filloi sezonin e ri të emisionit ‘Shiko Kush Luan’.

Në hyrjen e emisionit ajo u shoqërua nga dy meshkuj, njëri prej të cilëve e mbante për dore.

Emisioni i mbrëmshëm ishte me të vërtetë shumë argëtues./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *