Një vit pas dasmës, moderatorja e njohur shqiptare shtatzënë për herë të parë

Pas nje viti martese, moderatorja e njohur merr lajmin e bukur dhe te shumpritur.

Moderatorja sportive Vilma Masha, është shtatzënë për herë të parë. Këtë lajm, Vilma e ka pohuar për revistën “Who?”.

Prej kohësh Vilma Masha moderon emisionin sportiv “Gol pas Goli”, në Digitalb.

Ndërkohë, tani jeta e saj ka marrë një tjetër rrjedhë, teksa moderatorja është duke shijuar pritjen e ëmbël.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *