Pas një muaji më në fund zbulohet dhe del fotografia! Ja mashkulli që e publikoj vetë Nora

Lajm i madh ky i ndarjes së këngëtares Nora Istrefi nga bashkëshorti i saj, Robert Berisha. Buja e kësaj ndarje me gjasë do të vazhdoj edhe gjatë, shkruan “Kosovarja”.
Fjalë gjithëandej në media, e po ashtu nuk po ndalen thashethemet kafeneve. Të gjithë duan ta dijnë arsyen e madhe të ndarjes.

Ndonëse po qarkullojnë fjalë kudo, as njëra pal nuk ka dhënë sqarime rreth asaj se pse gjithçka u mbyll mes tyre.
Nora këto ditë të zhurmës së madhe po relaksohet më Turqi. Nga atje shpesh po sjell edhe pamje freskuese, e në një nga videot në Instastory, e ka fokusuar edhe një mashkull.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *