Shtëpia super luksoze e Justin Bieber, si të hyni në të ardhmen

Brenda shtëpisë luksoze të Justin Bieber.

Shtëpia turistike e Justin Bieber është në shitje dhe ju mund ta bëni tuajën për vetëm 4 milionë £.

E vendosur vetëm pak metra larg qytetit të Chester, Helsby Hill është një pronë me dy hektarë dhe përfshin një pishinë dhe një fushë futbolli.

Kjo është shtëpia ku 25-vjeçari ka qëndruar ndërsa performonte në Manchester Arena gjatë turneut të tij në botë.

Interiori I brendhshëm përzien dizajnin minimalist me një skemë të guximshme ngjyrash, duke përfshirë një dhomë të ndritshme lojrash ngjyrë blu, të kompletuar me një tavolinë futbolli dhe një tryezë ngrënie rozë, në kuzhinë. Ka pesë dhoma gjumi, si dhe dhoma private për stafin.

Blerësi me fat do të ndihet i sigurt me teknologjinë më të lartë të sigurisë, duke përfshirë dyert pa çelës dhe njohjen e gjurmëve të gishtërinjve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *