E mbani mend Bihterin që mbërtheu para ekranit shqiptarët? Ja ç’po ndodh me të

E mbani mend aktoren Bihter ne telenovelen turke qe mbertheu para ekranit mijera shqiptare? Ajo u nda [othuaj një vit me pare duke i dhene fund martesës me muzikantin e njohur Kenan Dogulu.

Por nje vit me pas, aktorja Beren Saat duket se ka gjetur sërish dashurinë.

Sipas mediavr turke, gjithçka nisi nga një foto. Beren Saat është parë në shoqërinë e një miku të saj të ngushtë, në një club nate në Stamboll.

Dj Maga dhe aktorja e njohur për rolin e Bihterit në “Dashuri e ndaluar”, janë parë së bashku të përqafuar. Menjëherë fotoja e çiftit ka qarkulluar në mediat sociale dhe të gjithë fansat pyesnin nëse ishte apo jo Beren Saat.

Megjithëse në foto nuk duket qartë, aktorja ka konfirmuar se është ajo: “Po, unë jam në këtë foto”, – u ka dhënë fund ajo të gjitha dyshimeve, por pa sqaruar më tej këtë raport të ri me mikun e saj. Mediat turke, gjithashtu, kanë shkruar se aktorja ka kaluar edhe një periudhë të shkurtër të pushimeve të saj me Dj Maga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *